تاریخ ارسال مرسولات تهران:

سفارشات ثبت شده هر روز، 48 ساعت بعد تا ساعت 21:00 ارسال می‌شود. (طبق زمان بندی انتخابی مشتری)

بازه زمانی تحویل کالا:

سفارشات تهران از شنبه الی پنج شنبه به جز ایام تعطیل در دو بازه زمانی 9:00 الی 15:00 و 15:00 الی 21:00 ارسال می شود .

هزینه ارسال مرسولات تهران :

مشتریانی که تمایل دارند سفارششان همان روز تحویل بگیرند پس از ثبت سفارش و پرداخت به صورت اینترنتی با تماس به شماره 72254(021)  اعلام کنند که سفارش با الو پیک ارسال شود موارد فورس یا ارسال فوری (به غیر از تعطیلات رسمی، جمعه‌ها و همچنین ساعت 17:00 هر روز به بعد، حداکثر 3 ساعت کاری از زمان قطعی نمودن سفارش و با هزینه ارسال طبق تعرفه قیمت اسنپ باکس و الو پیک ارسال خواهد شد.

  • شرایط انتخاب این روش، پرداخت به صورت اینترنتی یا کارت به کارت باید صورت گیرد و مرسوله با الوپیک به هزینه مشتری ارسال می‌شود.

در صورتی که مرسوله  برای بار دوم به آدرس مد نظر مشتری ارسال شود هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد.

پرداخت در محل ویژه شهر تهران:

کاربرانی که گزینه پرداخت در محل را انتخاب میکنند فارغ از جمع کل سبد خرید مبلغ 15000 هزارتومان به جمع فاکتور آنها اضافه می شود.

تبصره:

(این نوع پرداخت در حال حاضر به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی غیر فعال می باشد)

دریافت حضوری سفارشات:

جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز برای دریافت سفارش در همان روز، در هنگام ثبت سفارش در وب سایت (داروداران) گزینه دریافت حضوری راداروداران انتخاب کنید  و 3 ساعت پس از ثبت سفارش می‌توانید به صورت حضوری به داروخانه‌ی فیزیکی ما ( داروخانه دکتر آل رضا)  مراجعه و مرسوله‌ی خود را دریافت نمایید.

لازم به ذکر است برای این دسته از سفارشات فقط هزینه‌ی بسته‌بندی به مبلغ 1000 تومان دریافت می‌شود. 

سفارشات کرج:

سفارش‌ها برای شهرستان های کرج. فردیس. مارلیک.ماهدشت مشکین دشت.زیبا دشت محمدشهر. کلاک شهرک جهان نما. شهرک خاتم الانبیاء خرمدشت قزلحصار .پیشاهنگی کمالشهر. همایون ویلا. شهرک طلایی. مهرشهر. بلوار آرم کیانمهر گوهردشت شاهین ویلا. باغستان شهرک اوج. شهرک حسن آباد. عظیمه. اسلام آباد.جهانشهر. ساسانی. دهقان ویلا. خیابان چالوس. چهارراه طالقانی. حصار. آسیاب برجي. دولت آباد حصارک. 45 متری گلشهر. میانجاده. حیدرآباد. زمینها خانم انصاری. والفجر و شهر کرج ظرف 2 تا 3 روز کاری تحویل داده می شود و بقیه شهرستانهای استان البرز از طریق پست ارسال شده و حداکثر زمان تحویل بین 3 الی 5 روز کاری است.

زمان تحویل سفارشات شهرستان

ارسال سفارشات به شهرستان های اطراف تهران و سایر شهرها، پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 3 الی 7 روز کاری است.

هزینه ارسال مرسولات شهرستان :

سفارشات بالای 250 هزار تومان کلیه شهرها به صورت رایگان ارسال می شود و ارسال سفارشات زیر 250 هزار تومان با دریافت مبلغ  15.000 تومان انجام می شود.

نکته:

در صورت تمایل مشتری با هزینه پست پیشتاز برای سفارش‌های تمامی شهرها به جز تهران در نظر گرفته می شود.

کد های رهگیری سفارشات پس از تحویل کالا به پست به صورت پیامک برای شما ارسال می شود.

توجه: مشتریان شهرستان

*در صورتیکه بسته سفارش شهرستان دارای سایز یا وزن نامتعارف بوده، هزینه ارسال و ارسال مجدد کالا برای شهرستان طبق هزینه پستی محاسبه خواهد شد.

تبصره :

(وزن نامتعارف: بیشتر از سه کیلوگرم ، سایز نامتعارف : بیش از 30*30*20 سانتیمتر)

برای سفارش هایی که شامل وزن و سایز نامتعارف هستند مانند انواع شیر خشک، پوشک کودک طبق تبصره فوق محاسبه میگردد.

هزینه بسته بندی مرسولات:

برای کلیه سفارشات تهران و شهرستان مبلغ 1000 تومان هزینه بسته بندی دریافت می شود.

ارسال مجدد کالا:

مبلغ کل سفارش کمتر از 150.000 تومان باشد :

  • مشتری پس از ارسال کالا از دریافت آن منصرف شود، در اینصورت کرایه حمل (در حال حاضر برای سفارشات تهران 9.000 تومان و برای سفارشات شهرستان و کرج 15.000 تومان) از کل مبلغ پرداختی کسر و مابقی مبلغ عودت می شود.
  • مشتری به هر علتی (عدم حضور، در دسترس نبودن تلفن همراه یا …) قادر به دریافت کالا نباشد، در اینصورت برای ارسال مجدد سفارش، لازم است مشتری هزینه ارسال مجدد پرداخت نماید.

مبلغ کل سفارش بین 150.000 تا 300.000 تومان باشد:

  • مشتری پس از ارسال کالا از دریافت آن منصرف شود، در اینصورت اگر مشتری اولین باری باشد که از مجموعه داروداران خرید می کند، هزینه ارسال از کل مبلغ پرداختی کسر شده و مابقی عودت خواهد شد و در صورتیکه مشتری قبلی مجموعه باشد هزینه ارسال کسر نشده و کل مبلغ عودت می شود.
  • مشتری به هر علتی (عدم حضور، در دسترس نبودن تلفن همراه یا …) قادر به دریافت کالا نباشد، سفارش یک بار دیگر (بدون دریافت هزینه اضافه) برای مشتری ارسال خواهد شد.
  • در صورتیکه برای بار دوم نیز، مشتری قادر به دریافت سفارش خود نباشد، ارسال برای بار سوم منوط به پرداخت هزینه ارسال مجدد خواهد بود. اگر در این شرایط مشتری اقدام به لغو سفارش خود نماید، کلیه هزینه های ارسال از مبلغ پرداختی مشتری کسر شده و مابقی عودت خواهد شد.

سفارشات در روزهای تعطیل، پنج‌شنبه و جمعه:

سفارشات ثبت شده در ایام ذکر شده، اولین روز کاری نسبت به اولویت سفارش بدست خریدار خواهد رسید.

نکات در زمان تحویل کالا:

لازم است در شهر تهران  تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور سفیر تحویل سفارش کنترل شود.  همچنین  مشتریانی که در شهرستان قبل از تحویل کالا تمام موارد را با فاکتور چک و سپس رسید تحویل کالا را امضا کنند.
برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در شهرتهران، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور سفیران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت با کارشناسان ما از طریق شماره تماس 72254 (021) و یا ارسال چت آنلاین از طریق سایت تماس گرفته و مورد را اطلاع دهید.

تبصره:

در صورت عدم حضور مشتری برای تحویل سفارش و تماس و در دسترس نبودن مشتری، سفارش تا 3 روز کاری نزد داروداران به امانت مانده و بعد از این زمان اقلام سفارش به انبار عودت و سفارش به صورت خودکار لغو می شود و در صورت واریز وجه سفارش، مبلغ سفارش به شماره کارتی که تراکنش ثبت سفارش انجام شده است، عودت خواهد شد.